О компании

About company 1

ДТЕК ЕСКО - енергосервісна компанія, надає комплексні послуги в сфері енергоефективності та виконує проекти з економією до 90%  енергоресурсів в промисловій, бюджетній та житловій сферах у всіх регіонах України:

  • проведення енергоаудитів
  • розробка бізнес-планів
  • фінансування енергоефективних проектів
  • генеральний підряд проектів «під ключ»
  • впровадження систем енергоменеджменту
  • навчання енергоменеджменту та енергоаудиту

ДТЕК ЕСКО розвиває роздрібний бренд енергоефективних товарів і послуг Розумний WATT™.

Наша місія

Впровадити принципи енергоефективності та ресурсозбереження в усі процеси життєдіяльності суспільства, при цьому використовувати найбільш передові і інноваційні практики бізнесу, освіти, досліджень і розробок.

Наші цінності

Бізнес для кращої якості життя

Ми розвиваємо бізнес, який не вимагає від наших клієнтів додаткових витрат. Ми монетизуємо втрати і неефективність, перетворюємо їх в прибуток для нас і наших клієнтів. Наш бізнес робить внесок в благополуччя українців, енергонезалежність країни, збереження клімату на планеті.

Професійне виконання завдань

Ми розуміємо, що тільки зважені технічно і технологічно досконалі рішення можуть забезпечити прибуток для наших клієнтів. Тільки передові технології та інновації, ефективність застосування яких перевірена нами, можуть бути запропоновані клієнту. Саме тому наша команда - це відповідальні, професійні, досвідчені фахівці.

Відповідальність за результат

Ми впевнені в успіху своєї справи. Ми знаємо, що будь-який результат збагачує нас досвідом і знаннями. Для нас це можливість зробити себе краще, запропонувати клієнту нову якість наших послуг. Ми не дозволимо собі залишити нашого клієнта з невирішеною проблемою, поки не отримаємо результат, який задовольнить клієнта і нас.

Відкритість в спілкуванні з суспільством і кожним клієнтом

Ми готові сприймати проблему в енергоспоживанні нашого клієнта як свою, запропонувати її краще рішення. Без відвертого і чесного діалогу між клієнтом і нами неможливо досягти успіху. Ми відкрито ділимося всім, що знаємо і вміємо, і разом з нашими клієнтами досягаємо поставлених цілей.

Наше керівництво

Сергій Юрійович Чулков, директор ДТЕК ЕСКО

Очолює компанію з квітня 2019 року. До цього рік керував департаментом з управління проектами ДТЕК ЕСКО. Закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за фахом «Теплові електричні станції» та НТУУ КПІ за спеціальністю «Економіка підприємства».

Стаж роботи в енергетиці понад 25 років. Працював начальником зміни станції на Київській ТЕЦ-5, в різний час керував диспетчерською службою Київенерго, службою перспективного розвитку Київенерго, виробничим департаментом, центром технічних приєднань, працював заступником технічного директора Київенерго. Відповідав за розрахунки і дотримання техніко-економічних показників, а також за політику перспективного розвитку київських ТЕЦ, електричних, теплових мереж і заводу «Енергія». Здійснював технічне керівництво по впровадженню унікального енергоефективного проекту «Використання тепла на сміттєспалювальному заводі Енергія для підігріву мережної води в магістралі СТ Позняки».  

Оксана Віталіївна Ананченко, керівник департаменту з комерційної діяльності ДТЕК ЕСКО

Працює в компанії з серпня 2017 року. Закінчила Київський інститут народного господарства, інженер-економіст, кандидат економічних наук за спеціальністю економіко-математичні методи. Більше 15 років роботи на керівних посадах в секторі ІТ/Телеком: працювала у ТОВ «УТЕЛ», ПАТ «Укртелеком» за напрямом корпоративних продажів.

Юрій Віталійович Бондарчук, керівник департаменту з інвестицій та фінансів ДТЕК ЕСКО

Відповідає за фінансову та інвестиційну діяльність компанії з грудня 2015 року. Закінчив з відзнакою Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі за фахом «Міжнародна економіка» та Національний аграрний університет за спеціальністю «Фінанси». Кар'єру почав у ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк», де займався залученням міжнародного фінансування та розвитком напрямки Investor Relations. З 2013 року в дирекції зі стратегії та розвитку бізнесу ДТЕК відповідав за розвиток нового бізнес-напряму «Енергоефективність» і створення послуг енергосервісу.

Наш досвід

Команда фахівців ДТЕК ЕСКО провела понад 400 енергетичних аудитів будівель і споруд, а також 50 енергоаудитів промислових підприємств, навчили понад 650 співробітників компаній-клієнтів основам енергоменеджменту та енергоаудиту.

У 2017-2018 роках ДТЕК ЕСКО із застосуванням механізму енергосервісу реалізував більше 30 енергоефективних проектів на промислових підприємствах (електростанціях, збагачувальних фабриках) і об'єктах бюджетної сфери з досягнутою економією від 35 до 90% енергоресурсів. Сума енергосервісних контрактів ДТЕК ЕСКО складає більше 400 млн гривень.

Аналіз портфеля проектів показує, що кожен 1 млн. грн., інвестований ДТЕК ЕСКО в енергоефективні проекти, протягом наступних 10 років в середньому може принести нашим клієнтам економію 8,7 млн кВт ∙ год енергії або 8 млн. грн. чистої економії в грошовому вираженні.