Директором ДТЕК ЕСКО призначений Євген Бушма

Директором ДТЕК ЕСКО призначений Євген Бушма

07 липня 2017
Прес-релізи

Директором енергосервісної компанії ДТЕК ЕСКО призначений Євген Бушма, який до цього обіймав посаду комерційного директора Київенерго. Роман Федорченко, який раніше займав посаду директора ДТЕК ЕСКО, прийняв рішення продовжити кар'єру поза компанією ДТЕК.

Євген Бушма закінчив КПІ за спеціальністю інженер в галузі електроніки та телекомунікацій. Кар'єру почав у ЗАТ «Український мобільний зв'язок», потім працював у ПАТ «Укртелеком» і ТОВ «Воля кабель». З 2014 року на посаді комерційного директора Євген Бушма відповідав за обслуговування клієнтів Київенерго, створення нових сервісів, бере участь у робочій групі з адаптації компанії до реформи ринку електроенергії.

«На сьогоднішній день ДТЕК ЕСКО – це команда експертів, яка успішно реалізувала на практиці модель послуги енергосервісу з економією від 30% до 90% енергоресурсів. З липня цього року ДТЕК ЕСКО почне продаж роздрібних продуктів – енергозберігаючих товарів. Ми вдячні Роману Федорченко за його внесок у розвиток ДТЕК як європейської компанії, що інвестує в енергоефективність своїх клієнтів. Завданнями Євгена Бушми стануть масштабування моделі енергосервісу, розвиток клієнтської бази і продажів, створення нових послуг і продуктів для економії енергії. Ми хочемо, щоб ДТЕК був лідером в сфері енергоефективності в Україні», – сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

 

Ми в соціальних мережах