• ТОВ «НІК» - одна з найбільших спеціалізованих компаній енергетичного ринку України. Ключові напрямки діяльності - розробка і впровадження AMI-систем (АСКОЕ) та інших систем автоматизації і управління в енергетиці; проектування, будівництво та модернізація підстанцій; Розробка та впровадження систем автономного/резервного енергозабезпечення; реалізація приладів обліку ресурсів. Детальніше..

 • Компанія Signify (раніше - Philips Lighting) - лідер світового ринку освітлення. За допомогою інновацій ми розкриваємо безмежний потенціал світла, що робить життя комфортнішим, а світ - яскравіше. Ми виробляємо і постачаємо світлодіодну електроніку, лампи, світильники і системи освітлення. Ми працюємо на ринку як професійних, так і споживчих пристроїв і перетворимо міські простору, робочі місця, стадіони, будівлі, торгові центри та будинки. Детальніше..

 • Broadlink Україна - ексклюзивний дистриб'ютор обладнання торгової марки Broadlink, яка виробляє прості і доступні рішення для "розумного будинку", які не потребують проводів. Компанія пропонує "розумні" розетки, реле, кліматичні датчики, універсальні пульти для управління домашньою технікою, світлом, кондиціонерами, шторами, воротами і т.д. Детальніше..

 • ПАТ «Укрпошта» є національним оператором поштового зв'язку України. Укрпошта надає більш 50и послуг: поштово-логістичні, фінансові, торгівля, філателія. Детальніше..

 • Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) входить в ТОП-10 банків України і є найбільшим Український банком з приватним капіталом. Всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 172 відділення, банк обслуговує понад 1200000 приватних і 52 тис. Корпоративних клієнтів. ПУМБ - № 1 в цільовому кредитуванні. У 2017 році банк переміг у номінації «Кредит готівкою» рейтингу «50 провідних банків країни». Детальніше..

 • SEC Group - компанія, що заснована в 2002 році та є лідером ринку України в сфері системи безпеки.

  Основними напрямками діяльності SEC Group є прямі поставки, гуртова / роздрібна торгівля, проектування та монтаж наступних систем технічної безпеки: відеоспостереження, контроль та управління доступом, охоронно-пожежна сигналізація, домофонні системи. Детальніше..

 • Енергопостачальна компанія ТОВ "Центр енергетичного моделювання" (ТОВ "ЦЕМ") пропонує поставку електроенергії за вільними цінами, які, урахуванням технологічного циклу підприємства / організації і пов'язаного з ним графіка електроспоживання, можуть бути значно вигідніше, ніж тарифи чинного енергопостачальника. Детальніше..

 • «Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту - у відділення, поштомати, на адресу - і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує понад 2400 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2017 р. перевищила 146 млн. Детальніше..

 • ГО “Українська асоціація Енергосервісних компаній” (далі, - “УАЕСКО”) є громадським об’єднанням представників вітчизняних Енергосервісних компаній (ЕСКО) - новаторів та піонерів у впровадження енергоефективних заходів в громадських будівлях України, використовуючи модель ЕСКО-договорів. Детальніше..

 • ТОВ «Енерго Тренд» ТМ «Івелсі» - це інжинірингова компанія, яка працює в сферах проектування, електромонтажних робіт, виробництва якісного LED-освітлення, постачання, запуску обладнання та сервісного обслуговування. Компанія почала працювати з 2011 року і має великий досвід проведення енергоаудитів з подальшим впровадженням енергозберігаючих рішень для об'єктів промислового призначення. Детальніше..

 • ПАТ «Укртелеком» — одна з найбільших телекомунікаційних компаній України. Маючи найбільше інтернет-покриття та найрозгалуженішу оптичну мережу, компанія надає широкий спектр телекомпослуг в усіх регіонах країни. Інтернетом від Укртелекому користуються у 2,3 тис. населених пунктах України. З 2013 року ПАТ «Укртелеком» є частиною Бізнесів SCM. Детальніше...