Послуги для бізнесу

ДТЭК ЕСКО надає послуги з фінансування та реалізації «під ключ» заходів щодо енергоефективності за умовами договору енергосервісу, допомагає своїм клієнтам впроваджувати системи енергоменеджменту, проводить енергетичні аудити, навчає співробітників клієнтів і всіх бажаючих основ енергоменеджменту та енергоаудиту.

Сертифікація

energoauditdom2

Енергетичний аудит дозволяє визначити потенціал економії енергоресурсів об'єктом (будівлею, підприємством, обладнанням), що споживає енергію, та визначити план і ресурси для досягнення цієї економії.

Мешканці багатоповерхівок можуть підвищити комфорт та енергоефективність своїх будинків за рахунок часткової компенсації заходів з енергоефективності для багатоквартирних будинків з ОСББ.

З вересня 2019 року починає працювати програма «ЕНЕРГОДІМ», це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках. Програма Фонду з усіма додатками та програмними документами опублікована на веб-сайті Фонду в мережі Інтернет за адресою: www.eefund.org.ua. 

Проведення енергоаудиту є обов’язковою умовою подачі заявки ОСББ та входить до переліку заходів з енергоефективності, витрати на які частково відшкодовує Фонд відповідно до програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків. ОСББ можуть подавати Заявки на участь в програмі вже з 03 вересня 2019 року. Штат ДТЕК ЕСКО налічує 7 енергоаудиторів, які пройшли професійну атестацію та мають право провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем.

Ми готові до співпраці!

Контактні телефони (050) 399-16-52 чи  (098) 445-79-02

Бизнес-услуги

Ім'я
Прізвище
E-mail або телефон для зв'язку
Повідомлення
Invalid Input